طلا بخریم یا نه؟

خرید طلا یکی راه های سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول می باشد که که می توان با خرید سر موقع آن به سود بسیار زیادی رسید و سرمایه خود را نیز حفظ کرد.

زمان خرید طلا بسیار مهم می باشد چرا که اگر طلا در زمان مناسب خریداری نشود نه تنها می تواند سود ده نباشد بلکه ممکن است باعث ضرر نیز باشد.

در حال حاضر نوسان های بسیاری در بازار طلا به وجود آمده است که فرصت مناسبی را برای خرید طلا ایجاد می کند. سقوط های کاذب قیمت طلا در شرایط نوسان یکی از بهترین فرصت ها برای خرید طلا می باشد.

در لحظه نوشتن این متن هر انس طلا جهانی 1959 دلار قیمت دارد که نسبت به روز گذشته 11 دلار کاهش قیمت را نشان می دهد. این شکل نزولی قیمت انس همچنان نیز ادامه داشته و قیمت طلا پایین تر خواهد آمد که فرصت مناسبی برای خرید آن را ایجاد می کند.

در یک نگاه کلی قیمت طلا هنوز هم قابلیت رشد بسیاری داشته و فعلا به نظر نمی رسد که سقوط قیمت داشته باشد. هر چند لازم است با احتیاط زیادی عمل کرد چرا که ممکن است این رفتار طلا با یک اتفاق خاص مثلا تولید واکسن کرونا تغییر کند.


منبع خبر: سایت طلا

این خبر را به اشتراک بذارید!

نظرات

1 نظر بر روی این خبر وجود دارد.

  • حمید رحیمی خواه
    1 هفته قبل ارسال پاسخ

    سلام تولیدواکسن کرونا زودتراز یکسال دیگه تقریبا غیرممکنه اما تولید داروی درمانی کرونا احتمالا تاچندماه اینده امکانپذیره پس قیمت طلا تایکسال اینده احتمالا صعودیه


برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید