تحلیل و پیش بینی طلا آبشده ایران|قیمت مظنه|چارت طلا آبشده

 سایت طلا
بانک مرکزی به منظور اصلاح نظام بانکی عملکرد بانکی در خصوص سود بانکی، تسهیلات و اجتناب از اضافه برداشت و همچنین ایجاد آرامش در بازار پولی را در دستور کار قرار داده بود که همگی محقق شده اند. در حالی که رئیس بانک مرکزی از روند کاهش در بازار ارز خبر داده است اما برخی دلالان طی دو روز گسترده اقداماتی برای بالا بردن قیمت ارز انجام داده اند بهانه اینکار اجرای گام چهارم ایران در کاهش تعهدات برجامی دانسته اند.

مورخ 16 آبان 98
تحلیل و پیش بینی طلا آبشده ایران
 

بانک مرکزی به منظور اصلاح نظام بانکی عملکرد بانکی در خصوص سود بانکی، تسهیلات و اجتناب از اضافه برداشت و همچنین ایجاد آرامش در بازار پولی را در دستور کار قرار داده بود که همگی محقق شده اند. 
در حالی که رئیس بانک مرکزی از روند کاهش در بازار ارز خبر داده است اما برخی دلالان طی دو روز گسترده اقداماتی برای بالا بردن قیمت ارز انجام داده اند بهانه اینکار اجرای گام چهارم ایران در کاهش تعهدات برجامی دانسته اند. 
عبدالناصر همتی با انتشار یادداشتی در صفحه مجازی خود با تاکید بر سیاست های ارزی بانک مرکزی نوشت: قبلاً تأکید کردم، به علت سیاست های ارزی بانک مرکزی و نقش صادرکنندگان غیرنفتی در تأمین ارز سامانه نیما و واردات در مقابل صادرات و نیز مدیریت و راهبری بانک مرکزی برای کنترل بازار اسکناس و ارز شاهد تأمین روانتر نیازهای وارداتی و منطقی تر شدن قیمت ارز در بازار خواهیم بود.
روز گذشته طلا آب شده صعود داشت و در این صعود سطح مقاومت ۱۷۷۲ را تاچ کرده و پس از آن شروع به نوسان زیر سطح ترند نزولی نمود.
با توجه به شرایط ایجاد شده در ایران مبنی بر اجرای گام چهارم ایران در کاهش تعهدات و افزایش نرخ دلار،‌برای دوره های پیش رو همچنان صعود در طلای آب شده پیش بینی میشود.
در صورت قرار گرفتن قیمت بالاتر از سطح ۱۷۷۲ انتظار ادامه صعود تا سطح ۱۷۷۸ را خواهیم داشت. 

مقاومت ۱: ۱۷۸۴
مقاومت ۲: ۱۷۷۸
مقاومت ۳: ۱۷۷۲
حمایت ۱: ۱۷۶۸
حمایت ۲: ۱۷۶۳
حمایت ۳: ۱۷۵۷

تحلیل طلا آبشده


این خبر را به اشتراک بذارید!

نظرات


برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید