شکست سطوح مقاومت و ادامه صعود طلا آبشده + نمودار

بانک مرکزی ایران خبر از پرداخت تسهیلات ۳۸۲۱/۴ هزار میلیاردی به بخش های اقتصادی مختلف داده است. این میزان در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته با افزایش ۷۸۹/۳ هزار میلیارد ریالی روبرو بوده است. سهم تسهیلات پرداختی به صورت سرمایه در گردش در ۶ ماهه نخست سال جاری ۲۱۱۱/۷ میلیارد ریال و معادل ۵۵/۳ درصد کل تسهیلات پرداختی در مقایسه با دوره مشابه در سال قبل بوده است.
امروز نرخ ۴۷ ارز اعلام شده است که با توجه به تعطیلات رسمی بازارهای جهانی، نرخ ارزها ثابت بوده است و دلار آمریکا همچنان با نرخ ثابتی در حال معامله می باشد.
آمریکا در ادامه تلاش های خود برای تحریم نفت ایران سعی در جبران عدم دسترسی دهلی نو به نفت ایران دارد تا بتواند بواسطه آن فشارهای بیشتری بر ایران اعمال نماید. 
روز گذشته شاهد صعود قیمت طلای آب شده در بازار ایران تا سطح ۱۷۶۳ بودیم. قیمت پس از شکست این سطح رزیستنس تا سطح ۱۷۷۲ نیز صعود داشت. 
قیمت امروز پس از برخورد سطح رزیستنس(مقاومت) ۱۷۷۹ بازگشت داشت. برای دوره های پیش رو بازگشت مجدد قیمت تا سطح ۱۷۷۲ را قبل از ادامه صعود خواهیم داشت. در صورت صعود قیمت و شکست سطح رزیستنس ۱۷۷۹ انتظار ادامه صعود قیمت تا سطح ۱۷۹۳ را خواهیم داشت. 
قبل از ادامه صعود شاهد بازگشت قیمت و نوسان قیمتی در بازار خواهیم بود. 


سطوح حمایت و مقاومت در بازار طلا آب شده، ۱۲ آبان:
مقاومت ۱: ۱۷۷۹
مقاومت ۲: ۱۷۹۳
مقاومت ۳: ۱۸۱۲
حمایت ۱: ۱۷۶۴
حمایت ۲: ۱۷۵۶
حمایت ۳: ۱۷۵۰

تحلیل و پیش بینی قیمت طلا آبشده مورخ 12 آبان 98


این خبر را به اشتراک بذارید!

نظرات


برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید